PRZYBLIŻONA lokalizacja numeru telefonu - NAMIERZANIE

 

Namierzanie telefonu komórkowego - Lokalizacja numeru telefonu

 

Namierzanie telefonu bez wiedzy właściciela. Czy to możliwe?


 

Prawdziwy proces namierzania telefonu jest niemożliwy bez zastosowania odpowiedniej aplikacji.

 

Namierzanie telefonu i przybliżona lokalizacja numeru telefonu możliwa jest metodą zbierania współrzędnych GPS przez telefon, a następnie wysyłanie ich do Ciebie za pośrednictwem Internetu lub SMS.

 

Namierzanie telefonu komórkowego za pośrednictwem internetu, bez potrzeby stosowania aplikacji jest możliwe tylko dzięki wykorzystaniu stacji przekaźnikowych usługodawcy (BTS). Śledzony telefon powinien znajdować się w zakresie co najmniej 3 stacji BTS i na podstawie siły sygnału telefonu jest on lokalizowany.Każdy telefon ma przypisany numer IMEI (ang. International Mobile Equipment Identity) i wraz z numerem telefonu jest on przesyłany do stacji BTS. Pamiętaj, że dla zwykłego użytkownika, jedynym sposobem, aby wykonać śledzenie telefonu komórkowego jest instalacja na śledzony telefon odpowiedniej aplikacji lokalizacyjnej.


 

Śledzenie telefonu przez nadajniki sieci komórkowej może być dokonana jedynie przez dostawców usług i udostępniać te informacje tylko organom ścigania i służbom bezpieczeństwa. Nie daj się nabrać na ogłoszenia oferujące dostęp do takich informacji, ponieważ jest to niemożliwe i najprawdopodobniej jest to oszustwo.

 

Aby śledzić numer telefonu komórkowego bez współpracy usługodawcy musi być zainstalowana aplikacja śledzenia. Taka aplikacja wysyła informację o lokalizacji telefonu na stronę internetową lub do telefonu za pośrednictwem SMS.

 

Istnieje wiele aplikacji rynku. Niektóre z nich są darmowe.

Prey - jest aplikacją dostępną z poziomu przeglądarki i pomoże nam znaleźć zgubiony telefon, smartfon, tablet czy komputer.
Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie internetowej producenta, gdzie znajduje się panel sterowania programu. W panelu dodajemy nasze urządzenia ustawiamy rodzaje powiadomień lub zgłaszamy utratę sprzętu.

Prey wykorzystuje pozycjonowanie wifi, aby śledzić nasze urządzenia. Na podstawie pobliskich sieci wifi i ich sile sygnału, Prey będzie używał triangulację. Laptopy i komputery stacjonarne nie mają GPS, więc będzie to przybliżona pozycja na mapie.

 


Lokalizacja telefonu komórkowego przez GPS - Lokalizator GPS - Tracker GPS

 

Namierzanie telefonu za darmo - Przybliżona lokalizacja numeru telefonuSystem monitorowania i namierzania telefonu komórkowego wysyła cały czas informację o położeniu telefonu na podstawie danych GPS. Dane wysyłane są poprzez  transmisję danych GPRS/LTE bezpośrednio do serwera. Dostęp do serwera www jest bezpłatny. Każdy użytkownik ma swój login i hasło. Wystarczy przelądarka internetowa aby monitorować swój telefon.

Przykładowe aplikacje umożliwiające namierzanie komórki na system Android dostępne w sklepie Google Play:

Lokalizacja numeru telefonu - darmowe narzędzie do namierzania telefonu. Możesz rozpocząć śledzenie na mapie,sprawdzić gdzie znajduje się Twój mąż, żona, dziecko czy przyjaciel.

Family GPS tracker - przez ten namierzacz telefonu sprawdzisz gdzie jest Twoje dziecko i czy ma naładowany telefon, wyznaczy trasę Twojego dziecka, pomoże Ci wyśledzić zgubiony lub skradziony telefon.

Monitoring pojazdów GPS - Lokalizator GPS

 


Namierzanie telefonu

Lokalizator GPS

Zamiana małych liter na DUŻE

Narzędzia SEO / SEM

SEO Tools